370 Aftenstrikk påske

370 Aftenstrikk påske

Pris
kr 80,00
Varenr.
370r
Dette heftet ble til i et samarbeid med Aftenstrikk - en liten bedrift som drives av Enya Ødegaard. Aftenstrikk lager de koseligste oppskrifter på søte og nyttige saker til hele familien; leker, interiør og finfine plagg.
Oppskriftene er i Finull eller Vams, som gjør at du enkelt kan bruke opp eventuelle rester på andre oppskrifter i heftet. Om du strikker pleddet, og har rester igjen fra det, kan du strikke egg i enkel tråd Finull, eller brodere med det på andre ting. Eller så kan du strikke i dobbel tråd Finull og få samme strikkefasthet som med Vams.

Klikk på bildene under for størrelsesguide og garnmengde.
Samtlige oppskrifter i heftet kan også kjøpes som enkeltoppskrift her. Husk å oppgi oppskriftens nummer i kommentarfeltet ved utsjekk.

Kvantumsrabatt

Loading...

    Relaterte varer

    Harepose
    kr 80,00
    Sitteunderlag
    kr 80,00
    Hareører
    kr 80,00
    Påskeegg
    kr 80,00
    Puteseng
    kr 80,00
    Pledd
    kr 80,00
    Påskekurv
    kr 80,00
    Din nettleser er utdatert!

    For å kunne bruke alle funksjoner på nettsiden må du oppdatere nettleseren. Oppdater min nettleser nå

    ×